Witamy w sklepie TwojGolf.pl,

Naszą działalność na na rynku golfowym rozpoczęliśmy od początku 2008 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych, w pełni autoryzowanych sklepów golfowych w Polsce. Wiele lat spędzonych w branży golfowej i zebrane doświadczenie pozwoliło nam na zawiązanie wartościowych, partnerskich kontaktów handlowych z największymi producentami, dystrybutorami i sieciami sprzedaży sprzętu golfowego w Europie. Dzięki którym w obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki asortyment golfowy w bardzo atrakcyjnych, europejskich cenach. Od 2010 roku nasz sklep nieustannie znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej wyposażonych internetowych sklepów golfowych w Polsce.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na polach golfowych, jak i doświadczonych golfistów, którzy poszukują informacji oraz sprzętu w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, aktualnie dostępne na rynku. Nasz starannie wyselekcjonowany asortyment golfowy został dobrany, żeby sprostać nawet najbardziej wymagającym golfistom. Z nami w prosty i przyjazny sposób można zapoznać się z nowinkami golfowymi, zdobyć szczegółowe informacje oraz zakupić wszelkie niezbędne akcesoria golfowe dostępne na rynku. Nasz zespół z przyjemnością pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do stopnia umiejętności oraz indywidualnych potrzeb każdego golfisty. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt renomowanych, najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu golfowego na świecie m.in. Callaway, Clicgear, Cobra, Cleveland, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson. Każdy produkt sprzedawany w naszym sklepie jest oryginalny, najwyższej jakości, co każdorazowo potwierdza certyfikowana gwarancja producenta.

Nasza polityka cenowa opiera się na zasadzie "Best Price" (Gwarancja Najniższej Ceny), co w praktyce oznacza, że w przypadku znalezienia jakiegokolwiek produktu widocznego w naszym sklepie po niższej cenie w jakimkolwiek innym autoryzowanym sklepie golfowym w Polsce ZOBOWIĄZUJEMY się do natychmiastowego wyrównania ceny lub zaoferowania jeszcze lepszych warunków kupna w stosunku do oferty konkurencyjnych serwisów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że większość osób zainteresowanych grą w golfa odnosi mylne wrażenie, że jest to tak zwana "gra elit",  gdzie sprzęt golfowy, jak i sama gra są bardzo drogie i mało przystępne. Bez wahania możemy zapewnić, że tak nie jest. Najprostszym tego dowodem jest nasz sklep i prezentowane w nim ceny. Mamy nadzieję, że dzięki naszej polityce handlowej oraz przyjaznej obsłudze klienta przyczynimy się do rozwoju tej cudownej dyscypliny sportu w naszym kraju. Naszą ambicją jest rozpowszechnianie golfa, jako sportu szeroko dostępnego i rozumianego na terenie całej Polski oraz zmiana podejścia społeczeństwa do etykiety golfowej. Nieustannie dostosowujemy się do zmian rynkowych i potrzeb klienta, aby przełamywać wszelkie istniejące bariery oraz stereotypowe podejście, które są niestety głównym czynnikiem hamującym rozwój tej wspaniałej gry.

Pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem oraz pasją proponując liczne oferty, promocje i konkursy, które mamy nadzieję przyczynią się do „zarażenia” gorączką gry w golfa.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i zaufanie. Życzymy udanych zakupów oraz samych sukcesów na polach golfowych. Zgodnie z naszym hasłem "Niech to będzie Twój czas, Twoja gra, Twój Golf!"

Z pozdrowieniami, Zespół TwojGolf.pl