Wszystkie osoby i firmy zainteresowane wejściem w aktywną współpracę z naszym sklepem internetowym zapraszamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej treścią. Naszą działalność na na rynku golfowym rozpoczęliśmy od początku 2008 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych, w pełni autoryzowanych i najlepiej wyposażonych sklepów golfowych w Polsce. Od samego początku regularnie poszukujemy nowych źródeł współpracy mających na celu doskonalenie naszego serwisu oraz rozpowszechnianie naszej marki w środowisku golfowym.

Wiele lat spędzonych w branży golfowej i zebrane doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy partnerskiej między innymi z największymi portalami golfowymi Golf24.pl i Golfmania.pl, największym serwisem kursów golfowych na zieloną kartę PlayGolf.pl, Sieradzkim Centrum Golfa SIRA oraz polami golfowymi GolfPark Gdynia, Olszewka Golf i Tokary Golf Club. Wszyscy nasi partnerzy widoczni są w specjalnie utworzonej sekcji, gdzie błyskawicznie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat ich działalności oraz oferowanych usług.

Nasz serwis opracował system kont, który pozwala zainteresowanym stronom na natychmiastowe rozpoczęcie współpracy. Jesteśmy zainteresowani wymianą barterową, sponsoringiem oraz wymianą banerów reklamowych. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje współpracy wychodzące z Państwa strony. Od 2011 roku oferujemy także opcję programu lojalnościowego, co pozwala naszym partnerom na generowanie kapitału poprzez sprzedaż produktów widocznych w naszym sklepie na ich witrynach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych! 

Szczególnie gorąco zachęcamy do współpracy sklepy stacjonarne, trenerów PRO i pola golfowe, które mogą się w bardzo prosty sposób reklamować w naszym sklepie poprzez specjalnie stworzoną do tego celu aplikacje "Golf w Polsce". Ma ona za zadanie informować naszych zarejestrowanych klientów o wszelkiego rodzaju  turniejach, promocjach i innych ciekawostkach odbywających się u naszych zaprzyjaźnionych partnerów.

Akcje promocyjne prowadzone w TwojGolf.pl, takie jak "Ucz się z nami", "Golf Academy" czy "Złotóweczki na piłeczki" mogą być korzystne zarówno dla naszego sklepu, jak i firm z nami współpracujących. Poprzez tego typu działania w zamian za zakupy w naszym sklepie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom darmowe lekcje golfa, gratisowe tee time, zniżki na nasze produkty itp.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie współpracy prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta.