Nasza polityka cenowa opiera się na zasadzie "Best Price", co w praktyce oznacza, że w przypadku znalezienia jakiegokolwiek produktu widocznego w naszym sklepie po niższej cenie w jakimkolwiek innym autoryzowanym sklepie golfowym w Polsce ZOBOWIĄZUJEMY się do natychmiastowego wyrównania ceny lub zaoferowania jeszcze lepszych warunków kupna w stosunku do oferty konkurencyjnych serwisów.

Jesteśmy tak pewni naszej oferty, że z przyjemnością podamy Państwu pełną listę konkurencyjnych sklepów golfowych w ramach weryfikacji naszego asortymentu oraz proponowanych cen przed dokonaniem zakupu.

W celu skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny należy wypełnić prosty formularz pod nazwą "Negocjuj cenę", który znajduję się w szczegółach każdego produktu pod ceną.

Prosimy pamiętać, że oferta odnosi się wyłącznie do produktów, które są dostępne w konkurencyjnych sklepach golfowych, są pełnowartościowe i objęte gwarancją.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie oferty GNC prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta.