Wszystkie zamówienia realizowane są w trybie natychmiastowym w momencie ich akceptacji oraz pozytywnej weryfikacji wybranej metody płatności.

Większość produktów prezentowanych w sklepie dostępna jest w naszym wewnętrznym magazynie, co oznacza, że szacowany czas doręczeń realizowanych zamówień ograniczony jest do absolutnego, 24 godzinnego minimum. Wszystkie produkty dostępne w naszym magazynie wewnętrznym oznaczone są zielonym znacznikiem "W magazynie" a ich czas realizacji to 24 godziny.

Prosimy zauważyć, że niektóre z oferowanych przez nas produktów są dostępne wyłącznie na zamówienie (magazyny zewnętrzne producent, dystrybutor, partner), co oznacza, że produkt zamawiany jest na magazyn dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta. Produkty dostępne wyłącznie na zamówienie oznaczone są pomarańczowym znacznikiem "Na zamówienie" a ich czas realizacji to 2-5 dni robocze.

W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówień natychmiastowo informujemy klienta poprzez zautomatyzowany system zarządzania zamówieniami. Aczkolwiek, dokładamy wszelkich starań, żeby takie sytuacje nie miały miejsca a zamówienia były realizowane w uzgodnionym czasie nie przekraczającym 7-10 dni roboczych.

Wszystkie przesyłki doręczane są ubezpieczoną usługą kurierską, która jest całkowicie darmowa dla wszystkich zamówień powyżej 999zł. Każda przesyłka jest wprowadzana do systemu z indywidualnym numerem trackingowym, który pozwala na śledzenie zamówień online 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie dostaw i czasu realizacji prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta.