ZA POBRANIEM - narzędzie umożliwiające naszym klientom opłacenie zamówienia bezpośrednio podczas jego doręczenia realizowanego przez kuriera. Wszystkie przesyłki pobraniowe są w pełni ubezpieczone do kwoty wartości zamówienia i są realizowane w trybie pilnym z 24h czasem doręczenia. Za dostarczone zamówienie mogą Państwo preferencyjnie zapłacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Prosimy pamiętać, żeby zawsze przed dokonaniem płatności sprawdzić stan i zawartość otrzymanej przesyłki w obecności kuriera.

PRZELEW BANKOWY - preferowana metoda płatności, ponieważ nie wiąże się z dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi, które naliczane są automatycznie podczas wyboru płatności przez pobranie kurierskie, PayU czy PayPal. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer złożonego zamówienia, który wysyłany jest automatycznie drogą e-mailową. Detale do przelewu bankowego znajdują się poniżej:

Nazwa banku: PKO BP

Numer konta: 68 1020 2313 0000 3102 0526 1062

Adres siedziby: Al. W. Korfantego 191F40-153 Katowice

PAYU (karty płatnicze) - narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień online kartami płatniczymi (karty debetowe oraz kredytowe). Przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń e-mailowo czy telefonicznie. W przypadku płatności poprzez PayU połączenia płatnicze są w pełni szyfrowane i zabezpieczone.

PAYPAL - narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień poprzez usługę PayPal. Przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń e-mailowo czy telefonicznie. W przypadku płatności poprzez PayPal połączenia płatnicze są w pełni szyfrowane i zabezpieczone. Natomiast ręcznie wykonywane płatności PayPal powinny być kierowane na paypal@twojgolf.pl. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer złożonego zamówienia, który wysyłany jest automatycznie drogą e-mailową.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie akceptowanych form płatności prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta.