Zestaw grafitowych żelaz 5-PW XXIO 6 FORGED 2018

Produkt dostępny w magazynie. Czas realizacji 24 godziny.

Najwyższej jakości iron wykonany z pojedynczej miękkiej stali węglowej dla golfistów kładących nacisk na miękkie czucie i cieńszą powierzchnię główki. Wykuty z czuciem dla uzyskania lepszego sweetspotu (o konstrukcji inspirowanej przeznaczeniem). Zaawansowane technologie kucia żelaza sprawiają, że najnowsze osiągnięcie XXIO sprawdza się tak (precyzyjnie) dobrze, jak (szczegółowo) wygląda.

Więcej szczegółów

6 019,00 zł

Negocjuj cenę

Dodaj do listy życzeń

Ten sprytnie zaprojektowany iron XXIO X przeznaczony jest głównie dla graczy oczekujących lepszego startu, wydajności i odległości.
Wykończenie kija - z rzemieślniczą precyzją - pozwala poczuć grę, jak nigdy dotąd.

Konstrukcja Tour V.T. Sole, dzięki dostosowanej szerokości kąta, wyzwala wyższe odbicie piłki i sprawdzi się zwłaszcza u średnio zaawansowanych golfistów. Interakcja z podłożem jest płynna, pozwalając na łatwiejszy swing, kształt V zapobiega uprzednim uderzeniom w murawę przed wycelowaniem w piłkę. Zoptymalizowany profil pozwala doskonalącemu się graczowi, który przyspiesza swing, generować więcej prędkości bez dodatkowych regulacji.

Kije XXXIO są solidne, ale niesiermiężne, zbudowane z myślą o odległości, ale wykute z czuciem. Wyróżnia je wyszukana i dyskretna estetyka.

Cieńsza główka o ulepszonej wartości współczynnika COR (o 20% większej w porównaniu z poprzednim modelem, patrz załączony obrazek) powołana jest dla uzyskania potężnego sweetspotu i zwiększenia odległości. Wszystko to sprawia, że główka pracuje!