Mega deal! ECCO TOUR HYBRID

ECCO TOUR HYBRID

Produkt dostępny w magazynie. Czas realizacji 24 godziny.

573,30 zł

-30%

819,00 zł

Negocjuj cenę

Dodaj do listy życzeń

Te profesjonalnie zaprojektowane sznurowane buty do golfa, z górną częścią wykonaną z luksusowej skóry to połączenie stylu i funkcjonalności, zapewniające komfort i trwałość. Technologia ECCO Hydromax® zapewnia lepszą ochronę przed wilgocią, dzięki czemu buty doskonale sprawdzają się przy każdej pogodzie., Skórzana wyściółka, typu „druga skóra“ to poczucie luksusu i zdrowe oddychające środowisko dla Twoich stóp. Doskonała trakcja dla większej swobody ruchu, z podeszwą zewnętrzną wykorzystującą technologię hybrydową zapewniającą 800 różnych kątów i doskonałą przyczepność., Żłobienia trakcyjne z termoplastycznego poliuretanu, są do pięciu razy trwalsze niż guma.,

Materiał:

  •  Calf Leather/Leather lining
  • Wyjmowane wkładki

Do pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji rekomendujemy używanie tylko produktów ECCO.

 

Właściwości:

Technologia DIP

Wtryskujemy bardzo odporny i pochłaniający drgania materiał do formy odlewniczej. Pozwala nam to łączyć podeszwę bezpośrednio z wierzchem bez konieczności ich klejenia lub szycia. Wynikiem jest anatomiczne dopasowanie, amortyzacja wstrząsów i unikatowa elastyczność.

 

Bardziej komfortowa skóra

Opracowowany przez firmę ECCO sposób obróbki skóry, który zwiększa odporność na działanie wody. Ten specjalny proces uniemożliwia skórze twardnienie po wielokrotnym moczeniu i suszeniu. Skóra pozostaje mocna, wytrzymała i miękka. Po każdym zamoczeniu najlepiej jest zabezpieczyć skórę preparatem do pielęgnacji obuwia ECCO w celu zachowania jej nieprzemakalnych właściwości.