Język: PL
Waluta: PLN
Zarejestruj się
Zaloguj się


Współpraca

Witamy serdecznie,

Ten dział naszego serwisu jest przeznaczony bezpośrednio dla osób zainteresowanych wejściem w aktywną współpracę z naszym sklepem internetowym. TwójGolf.pl w pełni funkcjonuje na rynku golfowym od 2008 roku. Aktualnie jesteśmy jednym z największych internetowych sklepów golfowych, który oferuje niesamowicie szeroki asortyment po bardzo konkurencyjnych cenach. Od samego początku istnienia TwójGolf.pl regularnie poszukuje nowych źródeł mających na celu doskonalenie naszego serwisu oraz rozpowszechnianie naszej marki w środowisku golfowym.

W ostatnich latach naszej działalności udało nam się nawiązać współprace z wieloma bardzo interesującymi partnerami, między innymi z jednymi z największych serwisów golfowych online Golf24.pl oraz Golfmania.pl, największym serwisem kursów golfowych na zieloną kartę PlayGolf.pl, Sieradzkim Centrum Golfa SIRA oraz polami golfowymi GolfPark Gdynia, Olszewka i Tokary. Wszyscy nasi partnerzy widoczni są w specjalnie utworzonej sekcji Partnerzy, gdzie błyskawicznie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat ich działaności oraz oferowanych usług.

Nasz serwis opracował system kont, który pozwala zainteresowanym stronom na natychmiastowe rozpoczęcie współpracy. Jesteśmy zainteresowani wymianą barterową, sponsoringiem oraz wymianą banerów reklamowych. Od 2011 roku nasz serwis oferuje także opcję programu partnerskiego co pozwala naszym partnerom na generowanie kapitału poprzez sprzedaż produktów widocznych w naszym sklepie na ich witrynach internetowych oraz sklepach stacjonarnych! 

Gorąco zachęcamy także do współpracy pola golfowe, które mogą się w bardzo prosty sposób reklamować w naszym sklepie poprzez specjalnie stworzoną do tego celu aplikacje "Pola Golfowe w Polsce". Ma ona za zadanie informować naszych zarejestrowanych klientów o wszelkiego rodzaju  turniejach, promocjach i innych ciekawostkach odbywających się na naszych zaprzyjaźnionych  polach golfowych.

Akcje promocyjne prowadzone w TwójGolf.pl, takie jak "Ucz się z nami", "Golf Academy" czy "Złotóweczki na piłeczki" mogą być korzystne zarówno dla naszej jak i Państwa firmy. Poprzez tego typu działania w zamian za zakupy w naszym sklepie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom darmowe lekcje golfa, gratisowe tee time na polach golfowych oraz zniżki na nasze produkty.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje współpracy wychodzące z Państwa strony. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem kontaktu z naszym serwisem zapraszamy do kontaktu emailowego lub telefonicznego. Wszystkie potrzebne detale do kontaktu znajdą Państwo w sekcji Kontakt.

 

Z poważaniem, 

Zespół TwójGolf.pl

Powrót do strony głównej

TwojGolf.pl – sklep golfowy przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących największe marki sprzętu golfowego m.in.: Callaway, ClicGear, Cobra, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson i wiele innych w konkurencyjnych europejskich cenach. Nasza oferta optymalizowana jest pod kątem największych światowych serwisów golfowych m.in.: golfonline, onlinegolf, golfwarehouse. Wymienione sklepy golfowe pozwoliły nam na opracowanie Gwarancji Najniższej Ceny, która szerzej opisana jest na głównej stronie naszego serwisu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.