Język: PL
Waluta: PLN
Zarejestruj się
Zaloguj się


O TwójGolf

Serwis funkcjonuje na rynku golfowym od początku 2008 roku. Na zaistnienie na rynku golfowym pozwoliło nam przede wszystkim wiele lat spędzonych na polach golfowych całej Europy. Zaowocowało to wieloma wartościowymi kontaktami handlowymi dzięki którym w obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo szeroki wachlarz produktów po bardzo atrakcyjnych cenach. Wyżej wymienione czynniki w niedługim czasie przyczyniły się do pozyskania bardzo szerokiego grona regularnych klientów. Wartym zauważenia jest także fakt, że od 2010 roku nasz sklep znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej wyposażonych internetowych sklepów golfowych w Europie.

Nasz serwis dedykowany jest zarówno dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na polach golfowych jak i doświadczonych golfistów, którzy poszukują informacji oraz sprzętu w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku golfowym. Prosimy zauważyć, że każdy przedmiot znajdujący się w ofercie naszego sklepu jest w 100% oryginalny co każdorazowo potwierdza certyfikat oryginalności oraz minimum 12 miesięczna gwarancja producenta. 

Uprzejmie zapraszamy Państwa do zapoznania sie z naszą bogatą ofertą. Z nami mogą Państwo w prosty i przyjazny sposób zapoznać się z asortymentem golfowym, zdobyć szczegółowe informację oraz zakupić wszelkie niezbędne akcesoria do gry w golfa w mgnieniu oka. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa stopnia zaawansowania, umiejętności oraz indywidualnych potrzeb. TwójGolf.pl oferuje tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości wielu znanych i renomowanych producentów z całego świata (m.in. Titleist, Callaway, Nike, TaylorMade, Cobra, FootJoy i wiele innych) po bardzo atrakcyjnych cenach oraz niesamowicie szerokiej ofercie. Mamy nadzieję, że dzięki naszej polityce handlowej oraz przyjaznej obsłudze klienta  przyczynimy się do rozwoju tej cudownej dyscypliny sportu. Naszą  misją jest przede wszystkim rozpowszechnianie golfa jako sportu szeroko dostępnego oraz zmiana podejścia społeczeństwa do kultury golfowej tak rozlegle rozumianej na całym świecie. 

Prosimy zauważyć, że nasza polityka cenowa opiera się na zasadzie "Best Price" (Gwarancja Najniższej Ceny) co oznacza, że w przypadku znalezienia jakiegokolwiek produktu widocznego na naszym serwisie po niższej cenie w jakimkolwiek innym sklepie golfowym w Polsce ZOBOWIĄZUJEMY się do natychmiastowego wyrównania ceny bądź zaoferowania jeszcze lepszych warunków kupna w stosunku do oferty konkurencyjnych serwisów!!!  

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że większość z osób zainteresowanych grą w golfa odnosi mylne wrażenie, że jest to tak zwana "gra elit",  gdzie sprzęt golfowy jak i sama gra są bardzo drogie i mało przystępne. W tym miejscu bez wahania możemy Państwa  zapewnić, że nie jest to tak wiele jak mówią mity czego najprostszym dowodem jest nasz sklep internetowy. Przede wszystkim z powodu wszystkich wyżej wymienionych argumentów powstał nasz serwis, żeby przełamać wszelkie istniejące bariery oraz stereotypowe myślenie, które niestety są głównym problemem rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportu. Chcemy się z Państwem podzielić naszym wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną pasją proponując liczne oferty, promocje oraz konkursy, które mamy nadzieję przyczynią się do „zarażenia” społeczeństwa gorączką gry w golfa. 

Dziękujemy i życzymy Państwu udanych zakupów oraz samych sukcesów na polach golfowych!

 

Niech to będzie Twój Czas ,Twoja Gra ,TwójGolf!

 

Z poważaniem,

Zespół TwójGolf.pl

Powrót do strony głównej

TwojGolf.pl – sklep golfowy przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących największe marki sprzętu golfowego m.in.: Callaway, ClicGear, Cobra, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson i wiele innych w konkurencyjnych europejskich cenach. Nasza oferta optymalizowana jest pod kątem największych światowych serwisów golfowych m.in.: golfonline, onlinegolf, golfwarehouse. Wymienione sklepy golfowe pozwoliły nam na opracowanie Gwarancji Najniższej Ceny, która szerzej opisana jest na głównej stronie naszego serwisu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.