Język: PL
Waluta: PLN
Zarejestruj się
Zaloguj się


Akceptowane formy płatności

ODBIÓR OSOBISTY - narzędzie umożliwiające naszym klientom osobisty odbiór zamówionego towaru w naszym biurze. Prosimy zauważyć, że po wybraniu tej metody płatności należy uprzednio emailowo lub telefonicznie umówić się na dokładną datę odbioru w celu odpowiedniego przygotowania zamówionego sprzętu. 

 

ZA POBRANIEM - narzędzie umożliwiające naszym klientom opłacenie zamówienia bezpośrednio podczas jego dostarczenia przez kuriera. Przesyłki pobraniowe wiążą się z dodatkowym kosztem manipulacyjnym pobieranym przez firmę kurierską w wysokości 1% od finalnej kwoty zamówienia.

 

PRZELEW BANKOWY - preferowana metoda płatności, ponieważ nie wiąże się z dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi, które naliczane są automatycznie podczas wyboru płatności przez pobranie kurierskie, PayPal czy PayU. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia, który otrzymają Państwo drogą emailową. Detale do przelewu bankowego znajdują się poniżej:

Nazwa banku: mBank

Nazwa konta: TwojGolf.pl

Numer konta: 24 1140 2004 0000 3002 7436 4722

Adres: ul. Grunwaldzka 12-16 lok. B4, 81-759 Sopot

 

PAYU (system ratalny oraz karty płatnicze) - narzędzie umożliwiające naszym klientom zakupy ratalne oraz bezpośrednie opłacanie zamówień kartami płatniczymi (karty debetowe oraz kredytowe). Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności poprzez PayU automatycznie naliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 3% od finalnej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż zwalnia to Państwa z opłat manipulacyjnych narzucanych przez zautomatyzowane systemy płatnicze.

 

PAYPAL - Narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień poprzez usługę PayPal. Płatności powinny być kierowane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia, który otrzymali Państwo drogą emailową. Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności poprzez PayPal automatycznie naliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 5% od finalnej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż zwalnia to Państwa z opłat manipulacyjnych narzucanych przez zautomatyzowane systemy płatnicze.

Powrót do strony głównej

TwojGolf.pl – sklep golfowy przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących największe marki sprzętu golfowego m.in.: Callaway, ClicGear, Cobra, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson i wiele innych w konkurencyjnych europejskich cenach. Nasza oferta optymalizowana jest pod kątem największych światowych serwisów golfowych m.in.: golfonline, onlinegolf, golfwarehouse. Wymienione sklepy golfowe pozwoliły nam na opracowanie Gwarancji Najniższej Ceny, która szerzej opisana jest na głównej stronie naszego serwisu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.