Język: PL
Waluta: PLN
Zarejestruj się
Zaloguj się


Dostawy i płatności

 

PRZESYŁKI NA TERENIE POLSKI
 
 
Rodzaj dostawy Czas realizacji Całkowity koszt przesyłki Dostawa gratis  
Koszt za przesyłkę Koszt za dodatkową pozycję w przesyłce  

Przesyłka

ubezpieczona

24h - zamówienia magazyn

3-5 dni - zamówienia producent

19,90 zł Brak Przy zakupie powyżej 2999zł  

Możliwość płacenia za pobraniem, przelewem bankowym, kartami płatniczymi (PayU) lub usługą PayPal (wyjaśnienia płatności znajdują się na dole strony)

 

 

PRZESYŁKI NA TERENIE EUROPY
 
 
Rodzaj dostawy Czas realizacji Całkowity koszt przesyłki Dostawa gratis  
Koszt za przesyłkę Koszt za dodatkową pozycję w przesyłce  

Przesyłka

ubezpieczona

3-7 dni 129,00 zł Brak Przy zakupie powyżej 2999zł  

Możliwość płacenia za pobraniemprzelewem bankowym, kartami płatniczymi (PayU) lub usługą PayPal (wyjaśnienia płatności znajdują się na dole strony)

 

 

 

 

Informacje o płatnościach

 

ODBIÓR OSOBISTY - narzędzie umożliwiające naszym klientom osobisty odbiór zamówionego towaru w naszym biurze. Prosimy zauważyć, że po wybraniu tej metody płatności należy uprzednio emailowo lub telefonicznie umówić się na dokładną datę odbioru w celu odpowiedniego przygotowania zamówionego sprzętu. 

 

ZA POBRANIEM - narzędzie umożliwiające naszym klientom opłacenie zamówienia bezpośrednio podczas jego dostarczenia przez kuriera. Przesyłki pobraniowe wiążą się z dodatkowym kosztem manipulacyjnym pobieranym przez firmę kurierską w wysokości 1% od finalnej kwoty zamówienia.

 

PRZELEW BANKOWY - preferowana metoda płatności, ponieważ nie wiąże się z dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi, które naliczane są automatycznie podczas wyboru płatności przez pobranie kurierskie, PayPal czy PayU. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia, który otrzymają Państwo drogą emailową. Detale do przelewu bankowego znajdują się poniżej:

Nazwa banku: mBank

Nazwa konta: TwojGolf.pl

Numer konta: 24 1140 2004 0000 3002 7436 4722

Adres: ul. Grunwaldzka 12-16 lok. B4, 81-759 Sopot

 

PAYU (system ratalny oraz karty płatnicze) - narzędzie umożliwiające naszym klientom zakupy ratalne oraz bezpośrednie opłacanie zamówień kartami płatniczymi (karty debetowe oraz kredytowe). Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności poprzez PayU automatycznie naliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 3% od finalnej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż zwalnia to Państwa z opłat manipulacyjnych narzucanych przez zautomatyzowane systemy płatnicze.

 

PAYPAL - Narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień poprzez usługę PayPal. Płatności powinny być kierowane na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia, który otrzymali Państwo drogą emailową. Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności poprzez PayPal automatycznie naliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 5% od finalnej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż zwalnia to Państwa z opłat manipulacyjnych narzucanych przez zautomatyzowane systemy płatnicze.

 

Z poważaniem,

Zespół TwójGolf.pl

Powrót do strony głównej

TwojGolf.pl – sklep golfowy przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących największe marki sprzętu golfowego m.in.: Callaway, ClicGear, Cobra, FootJoy, Mizuno, Nike, TaylorMade, Titleist, Wilson i wiele innych w konkurencyjnych europejskich cenach. Nasza oferta optymalizowana jest pod kątem największych światowych serwisów golfowych m.in.: golfonline, onlinegolf, golfwarehouse. Wymienione sklepy golfowe pozwoliły nam na opracowanie Gwarancji Najniższej Ceny, która szerzej opisana jest na głównej stronie naszego serwisu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.